Skip to content

خرید تتر (غیر فعال)

نوآپی خرید تتر (غیر فعال)

این خدمت دیگر توسط نوآپی ارائه نمی‌شود

خرید تتر

خرید تتر اصطلاحی است که این روزها بارها و بارها با آن روبرو شده و تبلیغات زیادی را در این زمینه از رسانه‌های مختلف می‌بینید. تتر (Tether) نوعی از ارزهای دیجیتال است که با نماد تجاری USDT، در کنار رمزارزهای معروف و پرطرفدار دیگری مانند اتریوم، دوج کوین و بیت کوین، در بازارهای رمزارزهای دیجیتالی مورد مبادله و خریدوفروش قرار می‌گیرد. این رمزارز در بازارهای دیجیتالی سرتاسر دنیا مورد معامله قرار می‌گیرد و یک رمزارز شناخته شده و معتبر است. خرید tether برای افرادی که در حوزه‌های بین‌المللی فعالیت می‌کنند بسیار مقرون‌به‌صرفه است، چرت که یک تتر همواره برابر با یک دلار است و از این رو، هرگز سرمایه‌گذاران را دچار ضرر و زیان نمی‌کند. از آنجایی که قیمت یک تتر همواره با یک دلار آمریکا برابر است، این رمزارز را گاهی با نام‌های استیبل کوین یا سکه پایدار نیز می‌شناسند.

ارز دیجیتال تتر در ابتدای معرفی خود در قالب یک پلتفرم که در واقع یک قیرلایه روی شبکه بلاکچین بیت کوین بود، به بازار عرضه شد. این پلتفرم امنی (Omni) نام داشت و با استفاده از شبکه بلاک چین (Block-Chain) بیت کوین، امکان تبادل، انجام تراکنش و خریدوفروش ارز دیجیتال تتر در سراسر دنیا را فراهم می‌کرد. در ادامه و با محبوبیت روزافزون تتر و افزایش فروش و خرید تتر، این رمزارز دیجیتال روی بستر رمزارز دیجیتال اتریوم به‌صورت توکن ERC-20 عرضه شد. خرید تتر این روزها حسابی روی بورس است و این رمزارز دیجیتال در بلاک چین‌های ترون و ایاس نیز عرضه می‌شود.

این روزها بازار رمزارزهای دیجیتال همانند سایر پول‌ها و ارزهای بین‌المللی دچار نوسانات شدیدی است و حتی رکودهایی موقت و تکراری را نیز تجربه می‌کند. زمانی که در نواسانات و افت قیمت‌های شدید و ادامه‌دار بازار رمزارزهای دیجیتالی نگران سرمایه خود هستید، می‌توانید با تبدیل رمزارزهای دیگر به تتر، ارزش دارایی‌های خود را حفظ کنید. همان‌طور که اشاره شد، رمز ارز تتر همواره قیمتی معادل با یک دلار آمریکا را دارد.

شرکت‌های زیادی در زمینه تبادل و خریدوفروش رمزارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنند که خدمات متنوعی را در اختیار کاربران و سرمایه‌گذاران قرار می‌دهند. شرکت نوآپی یکی از شرکت‌های معتبری است که سال‌ها است در زمینه رمیتنس، پرداخت های دانشجویی، نقل و انتقالات ارزی بین‌المللی و بازار رمزارزهای دیجیتالی فعالیت می‌کند. شما با استفاده از خدمات نوآپی، به‌راحتی و بدون محدودیت می‌توانید به خرید تتر مشغول شده و هر مبلغی که نیاز دارید را به‌صورت آنی تهیه کنید. با استفاده از پنل کاربری خود در نوآپی، تمام پرداخت‌ها و تراکنش‌های خود را از طریق درگاه ریالی یا با استفاده از کیف پول چندارزی انجام دهید.

خرید تتر ارزان

خرید تتر ارزان در لایه‌ها و سطوح مختلف را با پنل کاربری نوآپی تجربه کنید. برای خرید تتر پس از افزایش موجودی خود به ریال، با استفاده از خدمات نوآپی، به‌راحتی و با امن‌ترین روش‌های ممکن تراکنش‌ها و مبادلات خود را انجام دهید. سفارش‌های خود را در پنل کاربری خود ثبت کنید و  در کمترین زمان ممکن، سرمایه خود را به تتر تبدیل کنید.

فروش تتر

روند فروش تتر نیز مانند خرید آن است. برای فروش تتر و تبدیل آن به ریال و سایر رمزارزها تنها کافی است وارد پنل و حساب کاربری خود در نوآپی شده و سفارش‌های خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش‌ها و مشخص شدن چهارچوب تراکنش، مقدار کارمزد مبادله و خالص دریافتی شما به‌صورت دقیق محاسبه شده و به شما نمایش داده می‌شود.

روند فروش تتر نیز مانند خرید آن است. برای فروش تتر و تبدیل آن به ریال و سایر رمزارزها تنها کافی است وارد پنل و حساب کاربری خود در نوآپی شده و سفارش‌های خود را ثبت کنید. پس از ثبت سفارش‌ها و مشخص شدن چهارچوب تراکنش، مقدار کارمزد مبادله و خالص دریافتی شما به‌صورت دقیق محاسبه شده و به شما نمایش داده می‌شود.

پس از مشاهده پیشنهاد فروش شما توسط خریداران و پذیرفتن سفارش، معامله در پلتفرمی امن و قانونی در نوآپی انجام می‌شود. شما می‌توانید رمزارز تتر خود را به دو روش سریع و محدود به بازار عرضه کنید. در روش محدود قیمت تتر را شما مشخص می‌کنید و سپس منتظر پذیرش خریداران می‌مانید. در حالت مستقیم اما ارزش تتر با توجه به بازار تعیین شده و به‌محض پیدا شدن مشتری، به فروش می‌رسد.

خریدوفروش تتر را با نوآپی تجربه کنید!

از آنجایی که تتر قیمت مشخص و ثابتی دارد و هر تتر همواره معادل با یک دلار آمریکا است، خریدوفروش تتر همواره روی بورس بوده و جایگاه بسیار مهمی در بازارهای رمزارزهای دیجیتالی دارد. اگر قصد خرید تتر یا فروش آن را دارید، می‌توانید این کار را در پنل کاربری خود در نوآپی، به ساده‌ترین و امن‌ترین شکل ممکن انجام دهید. نوآپی یکی از شرکت‌هایی است که در زمینه رمیتنس، پرداخت های بین‌المللی و بازار رمزارزهای دیجیتالی فعالیت می‌کند و بستری امن و همواره در دسترس را برای تبادلات ارزی و رمزارزهای دیجیتالی در اختیار شما قرار می‌دهد. در سایت نوآپِی خیلی ساده و راحت امکان خرید تتر بدون محدودیت برای شما فراهم شده است. در پنل کاربری خود هر مبلغی را که نیاز دارید، به‌صورت آنی تهیه کنید.