Skip to content

پرداخت های دانشجویی

نوآپی پرداخت های دانشجویی

پرداخت های دانشجویی

چالش‌ها و مشکلاتی مانند پرداخت هزینه خوابگاه، پرداخت هزینه سفارت، پرداخت آزمون زبان، پرداخت هزینه اخذ ویزای تحصیلی، هزینه ثبت‌نام، افتتاح حساب بانکی و موارد مشابه در حوزه پرداخت های دانشجویی بین‌المللی، این روزها گریبان تمام دانشجوها و افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی را دارند، گرفته است.

از سال ۲۰۱۸ تاکنون، بالغ بر پنجاه هزار نفر از ایرانیان برای تحصیل به سایر کشورها سفر کرده‌اند. هرساله تعداد بسیار زیادی از دانش آموزان و دانشجویان کشور موفق به دریافت ویزای تحصیلی شده و برای ادامه تحصیل به دانشگاه‌های خارج از کشور در کشورهای مختلف می‌روند؛ اما مسئله بسیار مهمی که برای همه این افراد تبدیل به یک دغدغه فکری شده است، این است که چگونه باید پرداخت های دانشجویی ذکرشده خود برای تحصیل، خوابگاه، ثبت‌نام و موارد مشابه را بپردازند؟

از آنجایی که تحریم‌های مالی و بانکی، کار را برای دانشجویان ایرانی و پرداخت های دانشجویی ارزی دشوار کرده است؛ از این رو باید به دنبال راهی قانونی، امن، سریع و آسان برای انتقال ارز باشیم تا این کار را در مطمئن‌ترین حالت ممکن انجام دهیم. در این راستا، شرکت نوآپی به شما کمک خواهد کرد تا در مسیری امن و در سریع‌ترین زمان ممکن، به روشی آسان و قانونی، تمام پرداخت های دانشجویی ارزی خود را با استفاده از خدمات پرداخت ارزی بین‌المللی انجام دهید.

انواع پرداخت‌های دانشجویی

پرداخت های دانشجویی برای آزمون تافل و آیلتس

آزمون‌های زبان برای ورود به دانشگاه‌های معتبر در سرتاسر دنیا لازم هستند. دانشجویان برای ورود به اکثر دانشگاه‌های معتبر، نیاز به ارائه مدرک زبان دارند. بنابراین هرساله دانشجویان زیادی برای شرکت در این آزمون و اخذ مدرک زبان، اقدام می‌کنند.
این آزمون‌ها در بیش از ۱۴۰ کشور دنیا و در ۱۱۰۰ مرکز آموزشی برگزار می‌شوند که همگی خارج از کشور هستند. از این رو برای شرکت در این آزمون‌ها، داوطلبان به پرداخت های دانشجویی ارزی بین‌المللی نیاز خواهند داشت.
در برخی موارد نیز دانشجویان بنا بر دلایل مختلفی مانند اختلاف زمانی، باید در یکی از کشورهای محل برگزاری آزمون حضور پیدا کنند که این مورد نیز مشمول پرداخت‌های دانشجویی بین‌المللی می‌شوند. کشورهایی مانند ارمنستان، ترکیه، آذربایجان، گرجستان و کشورهای درجه ۳ اروپایی مانند کرواسی، صربستان و مجارستان، جزو مقاصد مناسب و پرتقاضای دانشجویان ایرانی هستند.
هزینه‌های آزمون باید به حوزه و مؤسسه برگزارکننده آزمون پرداخت شود که در خارج از ایران قرار دارند. پرداخت های دانشجویی از داخل ایران برای اخذ مدارک تافل و آیلتس همواره با چالش‌هایی جدی برای دانشجویان ایرانی همراه بوده است. در این شرایط، شرکت‌هایی مانند شرکت نوآپی به کمک شما آمده و پرداخت‌‌های دانشجویی شما را تسهیل می‌کنند.

پرداخت های دانشجویی برای آزمون تافل و آیلتس

آزمون‌های بین‌المللی زبان فرانسه نیز غالباً در خارج از ایران برگزار می‌شوند و مقصد محبوب دانشجویان یارانی برای برگزاری این آزمون‌ها، کشور ارمنستان و پایتخت این کشور، شهر ایروان است. پرداخت های دانشجویی در کشور ارمنستان به‌آسانی و از طریق صرافی‌های این کشور قابل انجام است.

هزینه شهریه دانشجویی و خوابگاه‌ها

مهاجرت تحصیلی به کشورهای دیگر همواره با بحث‌های مهمی مانند شهریه دانشگاه، پرداخت هزینه اپلیکیشن فی، هزینه خوابگاه و هرینه‌های شخصی زندگی همراه است، چرا که گرفتن بورسیه تحصیلی و اخذ فاند و فول فاند، تنها در برخی از کشورها، در برخی شرایط خاص، برای برخی از رشته‌ها، در برخی از دانشگاه‌ها و در برخی مقاطع تحصیلی (عموماً کارشناسی ارشد، دکتری و بالاتر) در دسترس است.

بنابراین تمام هزینه‌های تحصیل در کشور خارجی اعم از خوردوخوراک، پوشش، شهریه، خوابگاه و رفت‌وآمد برعهده دانشجو خواهد بود. مسئله مهمی که در این باره مطرح می‌شود، چگونگی واریز وجه به حساب دانشجو و دانشگاه در خارج از کشور است.

پرداخت های دانشجویی از طریق نوآپی

شرکت‌ها معتبری در این زمینه فعالیت می‌کنند که می‌توانند روند پرداخت‌های ‌دانشجویی شما را تسهیل کنند. یکی از این شرکت‌های معتبر و خوش‌نام در زمینه رمیتنس (وجهی که مهاجرین برای خانواده‌های خود ارسال می‌کنند)، شرکت نوآپی است. تحریم‌های بانکی و مالی در کنار نوسانات ارزی دائمی و آزاردهنده، پرداخت‌های دانشجویی از داخل ایران به کشورهای خارجی را با مشکلات عدیده روبرو کرده است.
شرکت نوآپی به شما کمک می‌کند تا تمام پرداخت های دانشجویی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با کمترین چالش ممکن و با امن‌ترین روش‌های پرداخت، انجام دهید. کارشناسان شرکت نوآپی با تمام قوانین بانکی و ارزی بین‌المللی در کشورهای مختلف آشنایی کامل دارند و از طریق راه‌های امن و قانونی، پرداخت‌های دانشجویی شما را تسهیل می‌کنند.