Skip to content

کیف پول ارزی

نوآپی کیف پول ارزی

کیف پول ارزی (دلار یورو پوند)

کیف پول ارزی یکی از بهترین و مناسب‌ترین راهکارهایی بود که برای حل مشکلات نقل و انتقال پول در ابعاد بین‌المللی، در یک دهه گذشته مطرح شده است. تا همین چند سال پیش، پرداخت های بین‌المللی و نقل و انتقال پول و وجه بین دو یا چند خریدار و فروشنده در کشورهای مختلف، امری بسیار چالشی و پیچیده بود.

کیف پول ارزی تمام این مشکلات را به بهترین نحو ممکن حل کرده است. شما با در اختیار داشتن یک کیف‌پول ارزی معتبر و مطمئن، در عرض تنها چند دقیقه، می‌توانید با روش‌هایی امن، سریع و قانونی، وجه و اعتبار مورد نظر خود را به حساب شخصی در کشور دیگر واریز کنید.

کیف‌های پول ارزی مختلفی وجود دارند و شرکت‌های مختلفی در زمینه نقل و انتقالات بین‌المللی ارزی فعالیت می‌کنند؛ اما کیف‌پول ارزی نوآپِی متعلق به شرکتی با همین نام، برترین کیف پول دیجیتال ایرانی است که خدمات بسیار متنوعی را در بالاترین سطح امنیت و کیفیت، در اختیار کاربران، تجار و بازرگانان قرار می‌دهد.

در صورت نیاز به خرید ارز، مبادله ارز و نقل و انتقال ارزی، کیف پول ارزی نوآپِی یک انتخاب هوشمندانه برای نگه‌داری ارز شما با بالاترین امنیت خواهد بود. در سایت نوآپِی، کیف پول دلار، یورو و پوند وجود دارد، شما هر زمان نیاز به دریافت مبلغ سپرده در کیف پول داشتید، با ثبت سفارش در کمتر از چند ساعت، وجه مورد نظر به‌صورت ارزی به شما تحویل داده خواهد شد.

روش‌های مختلف پرداخت‌های بین المللی با توجه به شرایط معامله و شرایط اقتصادی و سیاسی دو کشور مشخص می‌شود. بنابراین داشتن دانش و آگاهی کامل در مورد قوانین پرداخت های بین المللی و قوانین بانکی و مالی کشورهای مختلف، بسیار مهم و ضروری است.

شرکت‌های متعددی در زمینه پرداخت های بین المللی فعالیت می‌کنند که تمرکز همه آن‌ها بر تسهیل پرداخت‌های بین المللی افراد است. یکی از این شرکت‌های معتبر و قابل اعتماد، شرکت نوآپی است. این شرکت خدمات پرداخت و ارزی بین المللی متنوعی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که یکی از این خدمات، با پرداخت های بین‌المللی مرتبط است.

کاربران در پنل کاربری نوآپِی خود می‌توانند تمامی پرداخت‌های بین المللی از طریق درگاه‌های آنلاین را ثبت کنند. تمام پرداخت‌های بین المللی خود اعم از پرداخت ارزی، پرداخت هزینه آزمون های بین المللی، پرداخت هزینه سفارت، پرداخت‌های بازی‌های آنلاین، پرداخت هزینه اشتراک انواع اکانت‌های بین المللی، پرداخت هزینه کنفرانس‌ و تمام موارد مشابه دیگر را به‌آسانی، در کمترین زمان ممکن و با روش‌هایی امن و قانونی، در پنل کاربری خود در نوآپی تجربه کنید.

مهم‌ترین خدمات کیف پول چند ارزی

کیف پول ارزی مجموعه‌ای کامل از خدمات ارزی و نقل و انتقالاتت بین‌المللی را در اختیار کاربران و تجار قرار می‌دهد. این خدمات، تمام حوزه‌های مختلف پرداخت ارزی از خریدوفروش لحظه‌ای ارز گرفته تا پرداخت های دانشجویی را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.

در ادامه با برخی از خدمات مهم و برجسته کیف‌پول ارزی آشنا خواهیم شد.

 • فرصت کسب اعتبار و هزینه‌های مربوطه
 • موقعیت مالی طرفین؛ به ویژه خریدار
 • تعداد دفعات معامله
 • مهلت پرداخت
 • مبلغ معامله
 • فاصله جغرافیایی بین کشور خریدار و کشور فروشنده
 • مدت زمان همکاری بین طرفین معامله
 • میزان اعتماد بین آن‌ها و میزان شناخت طرفین از همدیگر

خدمات پرداخت و انتقال ارزی

هر کیف پول ارزی باید تراکنش‌های مرتبط با خدمات پرداخت و انتقال ارزی را پشتیبانی کند. امکان پرداخت های ارزی، خریدهای اینترنتی و شارژ کردن اکانت‌های مختلف بین‌المللی با استفاده از کیف‌پول ارزی به‌راحتی، در کمترین زمان ممکن و با امنیتی بسیار بالا فراهم است. برای این کار وارد قسمت کیف‌پول ارزی خود در پنل نوآپِی شوید و تراکنش‌های موردنظر را انجام دهید.

کارت‌های اعتباری و افتتاح حساب ارزی

کارت‌های اعتباری برای تسهیل کردن روند مراودات مالی با اشخاص حقیقی و حقوقی در خارج از کشور بسیار گره‌گشا است. شما برای تمام تراکنش‌ها و پرداخت‌های ارزی بین‌المللی خود در خارج از کشور، می‌توانید از کارت‌های اعتباری خود استفاده کنید. انواع مختلفی از کارت‌های اعتباری وجود دارند که در پنل نوآپِی قابل سفارش هستند.

تبدیل درآمد ارزی به ریال

اگر به هر طریقی درآمد ارزی دارید، اگر فریلنسر هستید، اگر یوتیوبر هستید یا در هر قالب شغلی دیگری مانند تولید محتوا، برنامه‌نویسی یا طراحی گرافیک، درآمدهای دلاری، رورویی، پوندی و غیره دارید، برای دستیابی به این درآمدها، تبدیل آن‌ها به ارز رایج کشورمان (ریال) و استفاده از این درآمد، می‌توانید از خدمات کیف پول چند ارزی نوآپِی استفاده کنید. این کیف پول ارزی تمام دغدغه‌های چنج کردن و نقد کردن درآمدهای برون‌مرزی را از بین برده است. در صورت ثبت درخواست، اعتبار ارزی شما در چند روز، در قالب ریال به حساب شما واریز می‌شود.

مشاهده نرخ لحظه‌ای ارز

با توجه به نوسانات نرخ ارز به‌صورت دائمی و لحظه‌ای، برای انجام مراودات مالی نیاز به مشاهده نرخ لحظه‌ای ارزهایی مانند دلار، یورو، پوند، لیر و درهم خواهید داشت. نوآپِی این مکان را در کیف پول ارزی دیجیتالی خود گنجانده و در اختیار شما قرار داده است. امکان مشاهده لحظه‌ای نرخ ارزهای رایج بین‌المللی، مدیریت سرمایه، تراکنش‌ها و معامله‌های بین‌المللی شما را تسهیل خواهد کرد.

آنچه کیف پول نوآپِی را متمایز می‌کند

اکنون با برخی از برجسته‌ترین قابلیت‌های کیف پول ارزی نوآپِی آشنا شده‌ایم؛ اما چرا باید از کیف پول چند ارزی نوآپِی استفاده کنیم؟ وجه تمایز کیف پول چند ارزی نوآپِی با سایر کیف پول‌های ارزی دیجیتالی چیست؟ عواملی که منجر به تمایز کیف پول چند ارزی نوآپِی با سایر کیف پول‌ها می‌شوند، به شرح زیر هستند:

 • رابط کاربری بسیار آسان و قابل فهم
 • ابزارهای مدیریتی گوناگون و کارآمد
 • خدمات به‌روز و اطلاعات لحظه‌ای
 • پشتیبانی شبانه‌روزی
 • کاهش هزینه‌ها و زمان نقل و انتقالات ارزی

کیف پول نوآپِی نقطه پایان دشواری‌های نقل و انتقال ارزی

اگر به هر دلیلی نیاز به خدمات پرداخت و انتقال ارزی، امکان سفارش و استفاده از کارت‌های اعتباری و افتتاح حساب ارزی، تبدیل درآمد ارزی به ریال و مشاهده نرخ لحظه‌ای ارز دارید، می‌توانید تمام این خدمات را در قالب یک کیف پول ارزی دیجیتال با یک رابط کاربری ساده و روان در اختیار داشته باشید. در صورت نیاز به خرید ارز، مبادله ارز و نقل و انتقال ارزی، کیف پول ارزی نوآپِی یک انتخاب هوشمندانه برای نگه‌داری ارز شما خواهد بود.

 • رابط کاربری بسیار آسان و قابل فهم
 • ابزارهای مدیریتی گوناگون و کارآمد
 • خدمات به‌روز و اطلاعات لحظه‌ای
 • پشتیبانی شبانه‌روزی
 • کاهش هزینه‌ها و زمان نقل و انتقالات ارزی