Skip to content

پرداخت هزینه سفارت

نوآپی پرداخت هزینه سفارت

پرداخت هزینه سفارت

اگر قصد مهاجرت به کشور دیگری را داشته باشید، باید به‌دنبال کارهای سفارت بروید. همچنین اگر بخواهید برای گردش به کشور دیگری سفر کنید، باید ویزای گردشگری بگیرید و باز هم کارتان به سفارت می‌افتد. پرداخت هزینه سفارت و اخذ ویزا به درخواست و نوع ویزای شما بستگی دارد. ویزا می‌تواند توریستی، تحصیلی، کار موقت و … باشد.
شما می‌توانید پرداخت هزینه سفارت را در سایت نوآپی انجام دهید و مشاهده کنید که هر ویزا چه هزینه‌ای دارد. ابتدا باید در سایت نوآپی ثبت‌نام کرده و سپس به‌صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

پرداخت هزینه سفارت: تعیین وقت

برای اینکه به سفارت مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید، باید از سفارت وقت بگیرید. تعیین وقت سفارت به‌ٌصورت فوری، عادی، حضوری و آنلاین انجام می‌شود. کنسولگری‌های مختلف دارای مراحل متفاوتی برای تعیین وقت سفارت هستند. گاهی اوقات وقت سفارت برای یک روز بعد تعیین می‌شود و برخی مواقع باید چند ماه صبر کنید. این موضوع به مکان کنسولگری و فصل بستگی دارد.
پس از تعیین وقت و حضور در سفارت باید اطلاعات فرد متقاضی را وارد کرده و پرداخت هزینه سفارت را به‌صورت دلاری انجام دهید.
نوآپی خدمات پرداخت هزینه‌ سفارت و ویزا را برای شما انجام می‌دهد. شما می‌توانید با کمک نوآپی هزینه‌های دلاری سفارت و ویزای خود را بدون دردسر پرداخت کنید.

پرداخت هزینه سفارت کانادا

هزینه سفارت کانادا به ویزای درخواستی شما بستگی دارد. به‌عنوان مثال، هزینه ویزای دانشجویی کانادا، ۱۵۰ دلار کانادا است و قابل بازگشت نیست. برای دریافت ویزای دانشجویی باید روند بیومتریک را پشت سر بگذارید؛ اثر انگشت شما ثبت شده و مرحله گرفتن عکس را طی کنید. از زمان ارائه اپلیکیشن، ۳۰ روز فرصت دارید و هزینه ۸۵ دلار را باید بپردازید. البته این هزینه برای گذراندن پروسه بیومتریک به‌صورت تکی است. پروسه بیومتریک به‌ٌورت خانوادگی شامل هزینه ۱۷۰ دلار کانادا می‌شود.
از طرفی دیگر برای دریافت ویزای کار باید باید ۱۵۵ دلار بپردازید. در صورتی که می‌خواهید همراه با یک گروه هنری (بیش از ۳ نفر) درخواست ویزای کار دهید، هزینه ۴۶۵ دلار شامل حال شما می‌شود. برای دریافت این ویزا هم باید پروسه بیومتریک را پشت سر بگذارید که شامل ۸۵ دلار هزینه است.
هزینه ویزای توریستی کانادا هم ۱۰۰ دلار است که باید برای پرداخت هزینه سفارت در مدت زمان تعیین‌شده اقدام کنید.
در زمان مراجعه به سفارت کانادا باید مدارک زیر را به همراه داشته باشید:
• ۲ قطعه عکس
• کپی فرم درخواست ویزا
• اصل پاسپورت و کپی از صفحه اول
• کپی سند ازدواج (در صورت تأهل)
• برگه دستورالعمل بیومتریک (BIL)
• پرینت رسید پرداخت هزینه بیومتریک
• برگه رزرو وقت انگشت نگاری (Appointment Letter)
البته باید بگوییم که مدارک مورد نیاز بر اساس نوع ویزای درخواستی، متفاوت هستند؛ اما در این قسمت مدارکی را نام بردیم که بدون در نظر گرفتن نوع ویزای درخواستی، باید به همراه داشته باشید.

هزینه خرید بلیط خارجی

برای سفر به کشورهای خارجی و خرید بلیط پروازهای خارجی به کارت پرداخت بین‌المللی مانند مسترکارت و ویزاکارت نیاز خواهید داشت. اگر مسترکارت و ویزاکارت ندارید، می‌توانید سفارش خود را در سایت نوآپی ثبت کنید تا رزرو هواپیما در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود.

پرداخت هزینه سفارت با نوآپی

اگر قصد سفر به کشورهای خارجی را دارید و می‌خواهید هزینه سفارت، بلیط، هتل و … را پرداخت کنید، می‌توانید از خدمات نوآپی استفاده کنید. نوآپی با سال‌ها تجربه در این حوزه یکی از معتبرترین شرکت‌هایی است که می‌توانید پرداختی‌های خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید. تنها کافی است در سایت ثبت‌نام کرده و سفارش پرداخت خود را ثبت کنید. همچنین اگر سؤال یا ابهامی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند.